Ger-ekoplast.LK s.r.o. 

Jsme jeden z největších dovozců nejkvalitnějších samonosných plastových jímek, žump a nádob na dešťovou vodu, které se na našem trhu prodávají. U nás můžete koupit - plastové jímky, plastové žumpy, plastové septiky, nádrže na dešťovou vodu, nádrže na pitnou vodu, výhodné sestavy na využití dešťové vody a mnoho dalšího příslušenství

Dotace dešťovka - Odborný posudek 

V případě zájmu o dotaci Vám rádi pomůžeme se zpracování odborného posudku na využití dešťové vody za 2500 Kč včetně DPH.
Mám zájem

Filtr Garden s nástavcem a poklopem

5 498  včetně DPH

Plastový filtrační koš Garden k čištění dešťové vody. Vhodný do velikosti střech 250 m2. Filtr jde vyjmout a vypláchnout. Vstup a výstup DN 100. Vhodné pro instalaci před jímku. 2x vstup a jednou výstup

3 skladem

Katalogové číslo: FGPP - 1 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Plastový filtrační koš Garden k čištění dešťové vody. Vhodný do velikosti střech 250 m2. Filtr jde vyjmout a vypláchnout. Vstup a výstup DN 100. Vhodné pro instalaci před jímku. 2x vstup a jednou výstup.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Nenašli jste to, co jste hledali a nebo jen potřebujete poradit? Napiště nám. Rádi Vám se vším pomůžeme.

Máte otázky ohledně postupu a montáže?

Rádi Vám odpovíme na jakékoliv vaše dotazy a pomůžeme při výběru vhodných stavebních materiálů a nástrojů nutných pro realizaci a zajištění jímky.

Hledáte vhodné řešení pro Vaší domácnost?

Náš tým profesionálu Vám pomůže sestaví nejvýhodnější řešení, které bude ušité na míru, přímo do místa vašeho bydliště s ohledem na veškerá kritéria. 

Nejste si jisti, zda-li máte nárok na dotaci?

Neváhejte nám napsat, odpovíme na veškeré Vaše dotazy a pomůžeme s případným vyhotovením žádosti a všech ostatních náležitostí, pro její úspěšné získání.

Napište nám
Všechna práva vyhrazena. Žádná část tohoto webu v celku ani v části nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez výslovné souhlasu provozovatele.
Ger-ekoplast.LK s.r.o ©2020
closehomearrow-circle-o-downtintwrenchbarsangle-double-downellipsis-vphone-handsetmap-marker